خانه
نظر خواهی
اخبارآموزش و پرورش را بیشتر از کدام رسانه پیگیری میکنید
   
صدا و سیما
مطبوعات
رسانه های تحت وب
مدارس


.
.
1392/3/5 يكشنبه از یکصد و یازده معلم نمونه سبزواری تجلیل شد معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش سبزوار از تجلیل از یکصد ویازده معلم نمونه سبزواری همزمان با هفته معلم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مهندس علی امینی زاده افزود : با تلاش و کوشش معلمان سبزواری این شهرستان در سال جاری موفق به کسب بیش از یکصد رتبه برتر منطقه ای ، استانی و کشوری شد .

وی تصریح کرد : مجید علی محمدی موفق شد عنوان نمونه کشوری را کسب کند .

امینی زاده در ادامه افزود: محمد حسین علیزاده ، حمید نهاردانی ، محمد بصیرت ، احسان کوشکی ،‌عباس تاج پور، جعفر تاج آبادی، مهدی تشکری و خانم ها مریم فسنقری ، مریم دانش اعتمادی و معصومه جراحی توانستند رتبه برتر استانی به خود اختصاص دهند.

وی همچنین از انتخاب 100 تن  از معلمان نیز به عنوان نمونه منطقه ای خبر داد .

معاون مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این مراسم معلم را یک کلمه مهم و تاثر گذار در سرنوشت یک کشور عنوان کرد و افزود : معلم همیشه با چهار سین سوز ، سلامت روح و روان ،‌ سلیقه و سواد همراه است.

ازغندی ضمن تجلیل از همت و تلاش همه معلمان بر حفظ روحیه علم آموزی و انگیزه تا آخرین روز خدمت در سنگر علم و دانش تاکید کرد و اظهار داشت:‌ خوشبختانه معلمان ما همه نمونه هستند ولی هدف از انتخاب معلمان نمونه مشخص کردن شاخص و حرکت همه جانبه به این سمت است .

گفتنی است: در پایان ازتمام معلمان نمونه با حضور مسئولین تجلیل شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
زلال حدیث
.
.
parleman
parleman
parleman
parleman
1rahbar
President
1khorasan
univer
sandoog
sandoog 
zarih
اوقات شرعی
True
.
.
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.