خانه
زیرسایتها
نظر خواهی
اخبارآموزش و پرورش را بیشتر از کدام رسانه پیگیری میکنید
   
صدا و سیما
مطبوعات
رسانه های تحت وب
مدارس


.
.
1392/3/5 يكشنبه از یکصد و یازده معلم نمونه سبزواری تجلیل شد معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش سبزوار از تجلیل از یکصد ویازده معلم نمونه سبزواری همزمان با هفته معلم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مهندس علی امینی زاده افزود : با تلاش و کوشش معلمان سبزواری این شهرستان در سال جاری موفق به کسب بیش از یکصد رتبه برتر منطقه ای ، استانی و کشوری شد .

وی تصریح کرد : مجید علی محمدی موفق شد عنوان نمونه کشوری را کسب کند .

امینی زاده در ادامه افزود: محمد حسین علیزاده ، حمید نهاردانی ، محمد بصیرت ، احسان کوشکی ،‌عباس تاج پور، جعفر تاج آبادی، مهدی تشکری و خانم ها مریم فسنقری ، مریم دانش اعتمادی و معصومه جراحی توانستند رتبه برتر استانی به خود اختصاص دهند.

وی همچنین از انتخاب 100 تن  از معلمان نیز به عنوان نمونه منطقه ای خبر داد .

معاون مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این مراسم معلم را یک کلمه مهم و تاثر گذار در سرنوشت یک کشور عنوان کرد و افزود : معلم همیشه با چهار سین سوز ، سلامت روح و روان ،‌ سلیقه و سواد همراه است.

ازغندی ضمن تجلیل از همت و تلاش همه معلمان بر حفظ روحیه علم آموزی و انگیزه تا آخرین روز خدمت در سنگر علم و دانش تاکید کرد و اظهار داشت:‌ خوشبختانه معلمان ما همه نمونه هستند ولی هدف از انتخاب معلمان نمونه مشخص کردن شاخص و حرکت همه جانبه به این سمت است .

گفتنی است: در پایان ازتمام معلمان نمونه با حضور مسئولین تجلیل شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
پارلمان مجازی فرهنگیان
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
وزارت آموزش و پرورش
دانشگاه فرهنگیان
خبرگزاری پانا
سازمان دانش آموزی
رشد
استانداری خراسان
نشریه مهر قلم
اوقات شرعی
True
.
.
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.